«Құқықтану және халықаралық құқық» кафедрасы семейлік әріптестерімен екіжақты меморандумға қол қойды

25 қараша 2022 жылы Alikhan Bokeikhan University қабырғасында екі жақты Меморандумға қол қойылды. Тұран университетінің “Құқықтану және халықаралық құқық” кафедрасының меңгерушісі Д.А.Оспанованың тапсырмасын орындау барысында кафедра меңгерушісінің орынбасары Н.Д.Мырзатаев, сондай-ақ А.С.Кошкинбаева, Ж.Ж.Долда және Әлейхан Бөкейхан университетінің заң факультетіндегі әріптестердің бастауымен негізі қаланып отыр. Біздің мақсатымыз екі университеттің білім алушыларының өзара ынтымақтастық аяғындағы ортақ бағдарлама негізінде қос диплом мен академиялық ұтқырлық және ОПҚ академиялық ұтқырлығы мен біліктілік арттыруы, өзара әріптестер арасында қатынасты дамыту бойынша бакалавриат, магистратура, докторантура бағыттарын қамту болып табылады.