«Тұран» университетінің студенттеріне арналған Today Travel туркомпаниясының оқу бөлімі басшысының Наталья Колесник қонақ дәрісі

2022 жылғы 8 желтоқсанда “Туризм және сервис” кафедрасы мансап және көшбасшылық орталығымен бірлесіп, Қазақстандағы ең ірі туристік компаниялардың бірі Today Travel оқыту бөлімі басшысының шеберлік сыныбы түрінде қонақ дәрісін ұйымдастырды. Наталья – “Тұран” университетінің түлегі, қазіргі сату бойынша жаттықтырушы, Еуропалық даму және қайта құру банкінің аккредиттелген жаттықтырушысы.

Кездесуге «Туризм» және «Мейрамхана ісі және мейманхана бизнесі» ББ 3-курс студенттері қатысты. Спикер ” Қызмет көрсетудегі мәдениетаралық коммуникациялар” пәнінің контекстінде (“Туризм және сервис” кафедрасының оқытушы-сениор-лекторы Бүркітбай Әсел Жайықбекқызы) ауызша емес қарым-қатынастың маңыздылығы туралы айтып, әңгімелесуден сәтті өту бойынша ұсыныстар берді. Басшылық тарапынан жұмыс берушінің не нәрсеге назар аударатынын және неге дайындалу керектігін айтты. Ол бірнеше іскерлік ойындар өткізді, оның барысында студенттер жайлылық аймағынан шығып, екінші жағынан ашылды.

Сондай-ақ, кездесуге компанияның HR-менеджері жездесі Шурина Кристина қатысты, ол өз ұсыныстарын беріп, студенттерді қызықтыратын сұрақтарға жауап берді.

Студенттер өздері үшін көптеген жаңа нәрселер алып, оң кері байланыс берді.