Туризмнің белсенді түрлерінің техникасы мен тактикасы бойынша V Халықаралық олимпиадада «Туризм» ББ студенттерінде III орын

1-ші және 2-ші курс студенттері Комарова Алиса, Имағанбет Құрман, Белоусов Александр, Ақылбеков Анвар, Сағынғалиева Аделина «Туризм және сервис» кафедрасының оқытушысы Уварова Әсел Эльдарқызы Туризмнің белсенді түрлерінің техникасы мен тактикасы бойынша V Халықаралық олимпиадада III орын алды. Команда екі қашықтыққа қатысты және өнер көрсетті – «байламдар», «Топтық». Олимпиада 9-11 желтоқсанда өтті, ұйымдастырушысы – Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия Ұлттық университеті. Қазақстанда туризм бойынша мамандар даярлайтын 50 – ден астам жоғары оқу орны, техника және тактика бойынша олимпиадаға сегіз жоғары оқу орнының өкілдері қатысты. Қатысуға қойылатын талаптар дәстүрлі түрде жоғары болды, команда қамтамасыз етілуі керек жабдықтар тізімінен бастап. Мерейтойлық жылы «Тұран» университетінде қажетті туристік жабдықтар жиынтығы сатып алынды.

«Тұран жолбарыстары» командасын құттықтаймыз және алдағы жарыстарға сәттілік тілейміз!