“Бизнес: даму құралдары және меншік иесінің психологиясы” тақырыбындағы мастер-класс

22 желтоқсанда “Менеджмент” кафедрасы Insider бизнес-клубының “Бизнес: даму құралдары және меншік иесінің психологиясы” тақырыбында мастер-класс ұйымдастырды. Мастер-классқа келесі спикерлер қатысты:

• Андреев Александр, отбасылық кәсіпкер, жабық бизнес қауымдастығының негізін қалаушы, бизнес ойлау жөніндегі маман;
  • Теплинский Юрий, сату бөлімінің негізін қалаушы, сатылымда 12 жыл, компанияның айналымын 10 миллионнан 150 миллионға дейін арттырды.;
  • Теплинский Егор, кәсіпкер, маркетолог, нейромаркетинг бойынша сарапшы, Millennium маркетинг агенттігінің негізін қалаушы.

Спикерлер келесі тақырыптарды қамтыды: “Кәсіпкер психологиясы немесе сізді бастауға кедергі келтіретін сенімдер”, “Сату психологиясы немесе дәл сізден сатып алғысы келетіндей етіп жасау”, “Маркетингтің құпиялары немесе ең аз инвестициямен жұмыс маркетингіне арналған 5 практикалық құрал”.

Мастер-класқа студенттермен қатар “Тұран”колледжінің білім алушылары қатысты.