Қаңтар айында «Тұран» университетінің бірінші проректоры э. ғ. к. К. А. Тазабеков Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министрі К. А. Ерғалиев қол қойған 1-ші және 3-ші дәрежелі дипломдарды 2022 жылы Қазақстан Республикасының Жоғары оқу орындары студенттерінің «Мейрамхана дело және қонақ үй бизнесі». «Туризм және сервис» кафедрасының 4-курс студенттері Қапасбек Ару («Өнер тамақтану индустриясында ілгерілету және дамыту құралы ретінде» тақырыбы) және Қуатқызы Диана («Әдеби сюжет қоғамдық тамақтандыру кәсіпорнының тұжырымдамалық даму ресурсы ретінде» тақырыбы), ғылыми жетекшісі – т. ғ. к. Файзуллина Г. Ш. жеңімпаз атанды.

Дайан мен аруды құттықтаймыз және алға қойылған жоғары жетістіктер тұрақты болады деп үміттенеміз.