Тuran Innovations

Тұран университеті 02.01.2023 пен 15.04.2023 аралығында студенттер мен жас кәсіпкерлер арасындағы үздік кәсіпкерлік жобаға арналған жыл сайынғы TURAN Innovations байқауына қатысуға шақырады.

Байқаудың мақсаты – кәсіпкерлік белсенділікті арттыру және жастарды кәсіпкерлік ортаға тарту. Байқаудың міндеттері: – кәсіпкерлік қызметті насихаттау; – жастарды бизнес жобаларды әзірлеуге және жүзеге асыруға қатысуға ынталандыру; – жастар кәсіпкерлігінің іскерлік белсенділігін дамыту; – кәсіпкерлік қызмет мәселелері бойынша жастардың білімі мен кәсіби дағдыларын арттыру; – Алматы қаласының әлеуметтік-экономикалық дамуына оң әсер ететін перспективалық бизнес-жобаларды әзірлеу және жүзеге асыру бойынша жастардың бастамаларын қолдау. Байқауға «Тұран» университетінің 35 жасқа дейінгі студенттері, магистранттары, докторанттары және оқытушылары қатыса алады.

Байқау екі кезеңде өтеді:

1-кезең – алдын ала: «Тұран» университетінің конкурстық комиссиясы жобаларды бағалайды және 01.04.2023 жылға дейін оларды қоғамдық қорғауға жіберу туралы шешім қабылдайды, қатысушылар мультимедиялық презентация ретінде жасалған жобаны электрондық поштаға (төменде көрсетілген) жібереді (артық емес). 10 слайдтан астам) немесе бейне материал (3 минуттан аспайды). Материалдарда бизнес-жобаны, мәселенің мәнін, өзектілігін, практикалық маңыздылығын, бизнес-жобаны жүзеге асыру барысында шешілетін мақсаттары мен міндеттерін барынша анық сипаттау керек.Жоба авторларына сырттай іріктеу нәтижелері туралы тіркеу кезінде көрсетілген электрондық пошта арқылы хабарланады;

2 кезең – қорытынды: сарапшылар алдында бизнес-жобаларды көпшілік алдында қорғау және жеңімпаздарды анықтау (Тұран университетінде 01.04.2023 және 15.04.2023 аралығында өтті). Байқау финалистерін таныстыру қорытындысы бойынша сарапшылар толтырған бағалау парақтары негізінде конкурстың қазылар алқасы жобаларды сараптап, жеңімпазды анықтайды.

Сайыс қорытындысы бойынша үздік командалар марапатталады: 1, 2, 3 орындар. 1 және 2 орын алған бизнес-жобалар дипломдармен және сыйлықтармен марапатталады. Сондай-ақ 2-кезеңге өткен қатысушыларға сертификаттар беріледі. Алдын ала кезең: 20 наурызға дейін сіз сілтеме бойынша қатысушы сауалнамасын толтыруыңыз керек.

Сондай-ақ Өтінішті толтырып (1-қосымша) жобамен бірге пошта бөлімшесіне жіберу қажет (b-i@turan-edu.kz) Конкурс туралы толық ақпарат: Тұран университеті, көш. Сәтбаева 16а, Бизнес-инкубатор, Береснева Анна Сергеевна, телефон: +7 (701) 210 00 20, электрондық пошта: b-i@turan-edu.kz