«Қаржы» кафедрасының имидждік жұмысы, «Тұран», «Нархоз», «Халықаралық бизнес және коммуникациялар» колледждерінің «Қаржы», «Есеп және аудит», «Менеджмент», «Экономика» мамандықтары бойынша оқушыларымен кездесу өткізілді

2023 жылғы 22 ақпанда имидждік жұмыс шеңберінде “Тұран”, “Нархоз”, “Халықаралық бизнес және коммуникация колледжі” колледжінің оқушыларымен “Қаржы”, “Есеп және аудит”, “Менеджмент”, “Экономика” мамандықтары бойынша сертификатталған бизнес-жаттықтырушы Якубова Райханмен “Қаржылық сауаттылық дағдылары” тақырыбында кездесу өткізілді.

Жастардың қаржылық білімі сауатты шешімдер қабылдауға ықпал етеді, тәуекелдерді азайтады және сол арқылы жастардың қаржылық қауіпсіздігін арттыруға қабілетті.

Қазіргі қаржыгер бюджетті енгізу және оны жоспарлау, Жеке қаржыны басқару, заманауи қаржы технологиялары және инвестициялық шешімдер қабылдау дағдыларына ие болуы керек.

Біздің спикерлердің сөз сөйлеуі қаржы саласына және инвестициялау ерекшеліктеріне, сондай-ақ “Қаржы” білім беру бағдарламасына қызығушылық тудырды.