“Тұран” университетінде PR-маман Олеся Колесниченко

13 наурызда Тұран университетінің қабырғасында шақырылған спикер Олеся Колесниченконың арнайы дәрісі өтеді!

Олеся Колесниченко-PR және маркетингтік коммуникациялар бойынша сарапшы. Маркетинг бөлімінің маманынан халықаралық компанияның топ-менеджеріне дейінгі жолдан өтті, онда Қазақстан мен Орталық Азия елдеріндегі PR және коммуникациялар үшін жауапты болды.

Әр жылдары «Евросеть», Coca-Cola, Pfizer, Huawei, UEFA, FIM және т.б. компаниялар менынтымақтасып, әлемдік жарыстардың баспасөз орталықтарын басқарды. BAiNAZAROV PR және бейне маркетинг агенттігінің тең иесі. Сондай-ақ Олеся Колесниченко «Азиялық жолмен

Орталық Азиядағы коммуникациялар туралы шындық» кітабының авторы.

Спикер PR-дағы өз тәжірибесімен және дағдыларымен бөліседі. Дәрісте осы қызмет туралы көбірек білуге және спикерге қызығушылық танытатын сұрақтар қоюға мүмкіндік болады.

Уақыты: 15:00

Күні: 13 наурыз