Case4Success халықаралық Case чемпионатына қатысыңыз!

«Тұран-Зерде» түлектерінің қауымдастығы студенттер мен түлектерді 2023 жылдың 27 наурызы мен 3 сәуірі аралығында онлайн режимінде өтетін Case4Success халықаралық кейс-чемпионатына қатысуға шақырады.

Бұл сіздің болашақ кәсіби мансабыңыз үшін пайдалы байланыстар алу және іскерлік дағдыларыңызды арттыру мүмкіндігі.

Халықаралық кейс-чемпионатының серіктестері: Mars Kazakhstan, Royal Canin, Efes Kazakhstan, PepsiCo, Tribune, Орталық Азия маркетинг қауымдастығы.

Бағдарлама:

-қатысушыларды тіркеу (2023 ж. 13-26 наурыз);

-студенттер мен түлектерді іріктеу;

-шеберлік сыныптары;

-серіктес компанияларға кейс шешімдерін ұсыну.

Қатысу үшін онлайн тіркелу (міндетті) сілтеме бойынша: http://turanzerde.tilda.ws/c4s 2023 жылдың 26 ​​наурызына дейін. Барлық студенттер мен түлектер үшін қатысу тегін. Тіркелу 5 адамнан аспайтын командаларда және жеке түрде мүмкін болады, содан кейін ұйымдастырушы жеке тіркеулерден командалар құрады.

Қатысу шарттары:

Үміткерлер жоғарыдағы сілтеме арқылы онлайн өтініш бере алады. 2023 жылдың 27 наурызында қатысушылар серіктес компаниялардың ісін қарайды. Екі апта ішінде командалар істі шешеді. 2023 жылдың 3 наурызында қатысушылар шешімді ұсынып, серіктес компаниялар жеңімпаздарды анықтайды. Барлық қатысушыларға қатысу сертификаттары, ал жеңімпаздар серіктес компаниялардың сыйлықтарымен марапатталады.

Сұрақтарыңыз бар ма? Оларды бізге telegram @‌turanzerde арқылы жазыңыз