«Құқықтану және халықаралық құқық» кафедрасының студенттері Наурыз мерекесін тойлады

2023 жылдың 10 наурызында «Құқықтану және халықаралық құқық» кафедрасының «16 қыз» атты мерекелік концерті өтті. Іс-шараға «Құқықтану», «Халықаралық құқық» және «Корпоративтік заңгер» БББ-ң 1-3 курс студенттері қатысты. Шара бағдарламасы мерекелік концертпен басталып, студенттер ұлттық билерін көрсетіп, халық әндерін орындады. Наурыз мейрамын тойлаудың қонақтар үшін ең көп күткен бөлігі ұлттық тағамдар болды. Барлығы ұлттық тағамдар – бешбармақ, бауырсақ, наурыз көжеден дәм татуға құмар болды. Кеш мәнді өтті, мерекелік концерт кезінде залда мейірім, жақсы көңіл-күй мен шаттық орнады.

Іс-шараны ұйымдастырушылар – «Құқықтану және халықаралық құқық» кафедрасы мен «Құқықтану және халықаралық құқық» кафедрасы жанындағы «Мәдениет алаңы» студенттік ұйымы.