ҚР – дағы 5G даму перспективалары мен жолдары

“ҚР – дағы 5G даму перспективалары мен жолдары ” тақырыбында мастер-класс сәтті өткізілгенін қуана хабарлаймыз!

Мастер-классты телекоммуникация саласындағы сарапшы қауымдастырылған профессор Ш. А. Мирзакулова өткізді, ол осы салада бай Тәжірибелік тәжірибесі және қатысушылармен бөлісуге дайын білімі бар.

Іс-шара Тұран университетінің «Сандық технологиялар және өнер» факультетінің, 211 аудиториясында өтті. Мастер-класс аясында қатысушылар 5G перспективалық технологиясының ерекшеліктерімен және ҚР-дағы одан әрі даму жолымен танысуға мүмкіндік алды.

Қарқынды формат пен маманмен кері байланыс арқылы қатысушылар 5G перспективасы мен даму жолдары бойынша өздерінің дағдылары мен білімдерін жетілдіре алды.

Мастер-класс РЭжТ кафедрасының студенттеріне арналған.

Шеберлік сабағына қатысқан барлық қатысушыларға, сондай-ақ осы шараны өткізуге көмектескен ұйымдастырушыларға рахмет. Қатысушылар өздерінің кәсіби қызметінде алға жылжуға көмектесетін құнды тәжірибе мен білім алды деп үміттенеміз.