2023 жылдың 5 сәуірінде «Тұран» университетінің «Маркетинг және логистика» кафедрасы «Uskills-up Logistics Battle» колледждері үшін «Логистика және жүк тасымалын ұйымдастыру» бағыты бойынша I Халықаралық турнир өткізді.

Турнирді қазақстандық логистикалық кластер және “Тұран” университеті студенттерді логистика саласында оқытуда және олардың әлеуетін анықтауда колледждердің дамуын қолдау мақсатында құрды. Турнир алған білімдері мен дағдыларын логистика саласындағы практикалық мәселелерді шешуде, сондай-ақ логистика саласындағы маман мамандығын ілгерілетуде қолданғысы келетін студенттер үшін өткізілді. «USkills-up Logistics Battle» бетпе-бет және онлайн-интерактив форматында (аралас формат) өтті.

Конкурсты сараптамалық сүйемелдеуді логистика саласындағы мамандар, кәсіпкерлер, қазақстандық Маркетинг Қауымдастығының өкілдері және бизнес өкілдері жүргізді.

Турнирге келесі командалар қатысты:

“Маркетинг және логистика” кафедрасы турнир жеңімпаздарын құттықтайды және оқыту мен кәсіби қызметте одан әрі табыс тілейді!