«Жосықсыз бәсекелестік. Скваттингке қарсы күрес» қонақ кездесуі

Кездесудің спикері ҚР Патенттік сенімді өкілі Ляджин Владимир Алексеевич болды (рег.№ 68), заңгер, «бюро ПЛИС» компаниясының директоры.

Кездесу 2023 жылдың 18 сәуірінде, 308 аудиторияда, сағат 16.10-да «Маркетинг» мамандығының студенттері мен «Тұран» университетінің оқытушылары белсенді қатысты.

Қонақтар кездесуі «брендті басқару» пәні бойынша «брендті бәсекелестер мен жер басып алушылардан қорғау» тақырыбы аясында ұйымдастырылды.

Кездесу барысында жосықсыз бәсекелестік элементтері, Қазақстандағы киберквоттинг түрлері және осы мәселелердегі дауларды шешетін сот практикасы талқыланды. Студенттер үшін Ресей мен Қазақстандағы киберквоттингпен күрес тәсілдерін қарастыратын нақты кейстер қызықты болды.

Кездесу интерактивті форматта өтті, студенттер мен оқытушылар тарапынан көптеген сұрақтар қойылды.

Қонақтар кездесуін ұйымдастырушы-Әсел Ахатқанқызы Қайырова, Э.Ғ. М., «Тұран» университетінің «Маркетинг және логистика» кафедрасының аға оқытушысы.