Түліктер арасында «Тұран» университетінің 2023 жылы Үздік түлек жеңімпаздарын құттықтаймыз

2023 жылдың 16 мамырда Тұран университетінде бакалавриат және магистратура бағдарламаларының түлектері арасында жыл сайынғы «Үздік түлек» байқауының финалы өтті.

Финал қорытындысы бойынша бакалавриатты бітірген 2023 жылдың үздік түлектері:

• Нысанбаева Ақбота Түгелбайқызы, гуманитарлық-заң факультеті,
  • Сергазин Эльдар Букарович, экономика факультеті,
  • Бушмина Яна Дмитриевна, цифрлық технологиялар және өнер факультеті,
  • Мурзагалиева Зарина Булатхановна, экономика факультетінің түлегі.

Байқау жеңімпаздары жеңімпаздың дипломын, «Тұран» университетінде магистратура немесе MBA бағдарламалары бойынша оқу грантын, университеттің естелік атрибутикасын және дипломды тапсыру рәсіміне шақыру билетін алады.

Финал қорытындысы бойынша магистратураны бітірген 2023 жылдың үздік түлегі: Шегебаев Мақсат Талғатұлы, гуманитарлық-заң факультеті.

Байқау жеңімпазы жеңімпаз дипломын алады, сонымен қатар Тұран университетінде 40% жеңілдікпен (барлық оқу мерзіміне) докторантурада оқу мүмкіндігі, университеттің естелік атрибуты және шақыру билеті беріледі. диплом тапсыру рәсімі.

Байқаудың барлық финалистері университеттің естелік бұйымдарын алады.

Жеңімпаздарға мұнымен тоқтап қалмай, жаңа жеңістерге ұмтылуын тілейміз!