2023 жылғы XV Республикалық Студенттік Пәндік Олимпиаданың нәтижелері «Операторлық өнер» білім беру бағдарламасы бойынша

«Тұран» университеті 2023 жылы «Операторлық өнер» білім беру бағдарламасы бойынша XV Республикалық студенттік пәндік олимпиаданы өткізу бойынша базалық ЖОО болып табылады.

Биыл олимпиадаға келесі жоғары оқу орындары қатысты: Т. Жүргенов атындағы ҚазҰӨА, ҚазҰӨУ (Астана қ.) және «TFA» ЖМ, Тұран университеті.

Олимпиадаға қатысушылардың жұмыстарын конкурстық комиссияның кәсіби құрамы бағалады.

ЖОО-ның конкурстық комиссиясы марапаттауға ұсынуға шешім қабылдады:

• І дәрежелі Министрлік дипломдарымен – 1 жұмыс;
  • II дәрежелі Министрлік дипломдарымен-2 жұмыс;
  • Министрліктің III дәрежелі дипломдарымен-3 жұмыс.

I ДӘРЕЖЕЛІ МИНИСТРЛІК ДИПЛОМЫМЕН 2 курс студенті Досетов Аслан Нұрданұлы, Тұран университеті, ЖМ TFA марапатталады.

II ДӘРЕЖЕЛІ МИНИСТРЛІК ДИПЛОМЫМЕН ҚазҰӨУ (Астана қ.), 2 курс студенті Рамазан Жолбарысбекұлы Медеубеков марапатталады.

II ДӘРЕЖЕЛІ МИНИСТРЛІК ДИПЛОМЫМЕН Т. Жүргенов атындағы ҚазҰӨА-ның 2 курс студенті Нығмаділ Фериде марапатталады.

III ДӘРЕЖЕЛІ МИНИСТРЛІК ДИПЛОМЫМЕН Тұран университеті, TFA ЖМ 2 курс студенті Кистанов Кирилл Дмитриевич марапатталады.

ІІІ ДӘРЕЖЕЛІ МИНИСТРЛІК ДИПЛОМЫМЕН 2 курс студенті Жұмақанов Мақсат Естөреұлы, ҚазҰӨУ (Астана қ.) марапатталады.

III ДӘРЕЖЕЛІ МИНИСТРЛІК ДИПЛОМЫМЕН ҚазҰӨУ (Астана қ.), 2 курс студенті Мұрат Арлан марапатталады.