«Мемлекеттік және жергілікті басқару» білім беру бағдарламасы бойынша студенттердің Республикалық ғылыми-зерттеу жұмыстары байқауының ІІ кезеңі

Тұран университеті базалық университет ретінде «Мемлекеттік және жергілікті басқару» білім беру бағдарламасы бойынша Қазақстан Республикасы жоғары оқу орындары студенттерінің Республикалық ғылыми-зерттеу жұмыстары конкурсының II кезеңін өткізді.

Байқауға жұмыстар 2023 жылдың 29 наурызы мен 24 сәуірі аралығында «Қазақстан Республикасы жоғары оқу орындары студенттерінің ғылыми-зерттеу жұмыстарының жыл сайынғы конкурсын ұйымдастыру және өткізу туралы ұсынымдар» талаптарына сәйкес қабылданды. Байқаудың ІІ кезеңіне Қазақстан Республикасының келесі жоғары оқу орындарынан студенттердің 23 ғылыми-зерттеу жұмысы жіберілді: әл-Фараби атындағы ҚазҰУ (3 жұмыс), Коммерциялық емес АҚ «Нархоз» (2), «Алматы гуманитарлық – экономикалық университеті» мекемесі  (1) , «Тұран» университеті» мекемесі (1), АҚ «Алматы технологиялық университеті» (2), АҚ «Қазақ технология және бизнес университеті» (1), Х.А. Яссауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университеті. (4), Абай Мырзахметов атындағы Көкшетау университеті (1), Ш.Есенов атындағы Каспий технологиялар және инжиниринг университеті (2) және т.б.

КОНКУРС КОМИССИЯСЫНЫҢ ҚҰРАМЫ
Комиссия төрағасы:
Тасов Алмат Альбертұлы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Алматы қаласы бойынша департаментінің мемлекеттік қызмет басқармасының басшысы
Комиссия мүшелері:
Разакова Д.И.
Экономика ғылымдарының кандидаты, PhD, стратегиялық даму, ғылым және инновациялар жөніндегі проректоры
Ералина Э.М. PhD, «Менеджмент» кафедрасының меңгерушісінің орынбасары
Оразбекұлы Ерболат
PhD, зерттеулер мен инновациялар нәтижелерін коммерцияландыру орталығының директоры
Дауренбекова А.Н. Экономика ғылымдарының докторы, «Менеджмент» кафедрасының профессоры

Барлық ұсынылған жұмыстар талапқа сай орындалды.

Байқау қорытындысы бойынша комиссия келесі қатысушыларды жүлделі орындармен марапаттауға ұсынды:

• 1 орын –  Кайржанов А. (АҚ «Қазақ технология және бизнес университеті);
  • 2 орын – Нұрдаулет Н., Жасаганберген Д., Құлазым М. ( « «Тұран» Университеті» мекемесі);
  • 2 орын – Усенова Д., Тұратбек Н., Нағашыбай А. (АҚ «Алматы технологиялық университеті»);
  • 3 орын – Серік.Н.М., Ақылбек Ж.Е., Кожамбаева А.С. («Алматы гуманитарлық – экономикалық университеті» мекемесі)
  • 3 орын – Якия Д.Б..   (Коммерциялық емес АҚ «Нархоз Университеті»).
  • 3 орын – Баяндина Д.А. (Аль-Фараби атындағы КазҰУ).