XV Республикалық Студенттік Пәндік Олимпиада “Әлемдік экономика” білім беру бағдарламасы бойынша ii кезеңнің нәтижелері

2023 жылы” Тұран ” университеті ҚР ҰӘМ “жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім комитеті” РММ 15.03.2023 ж. №06-2/83-вн хатына сәйкес “6в04104-Әлемдік экономика” білім беру бағдарламасы бойынша Қазақстан Республикасы Жоғары оқу орындарының студенттері арасында XV Республикалық студенттік пәндік олимпиаданың ІІ кезеңін өткізу бойынша базалық ЖОО болып табылады.

Олимпиаданың ІІ кезеңіне 4 ЖОО-дан 4 командалық конкурстық өтінім (12 қатысушы) түсті: “Тұран” университеті, “Қазақ халықаралық қатынастар және әлем тілдері Университеті” АҚ. Абылай хан ” (Алматы қ.), Академик Е. А. Бөкетов атындағы Қарағанды университеті (Қарағанды қ.), Esil UNIVERSITY (Астана қ.).

Олимпиаданы қорытындылай келе, “Тұран” университетінің конкурстық комиссиясы марапаттауға ұсынуға шешім қабылдады:

• І дәрежелі Министрлік дипломымен -1 студент.
  • II дәрежелі Министрлік дипломдарымен – 2 студент.
  • III дәрежелі Министрлік дипломдарымен 3 студент.

Базалық ЖОО ның конкурстық комиссиясы марапаттауға ұсынады:

ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ҒЫЛЫМ ЖӘНЕ ЖОҒАРЫ БІЛІМ МИНИСТРЛІГІНІҢ I ДӘРЕЖЕЛІ ДИПЛОМЫ:

1. Рыспаева Анелия Талғатқызын, ESIL UNIVERSITY.
    Ғылыми жетекшілері: Мухамеджанова Айгуль Айтмагамбетовна-PhD, доцент м.а., Муканова Мадина Асылбековна – экономика магистрі, аға оқытушы.

ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ҒЫЛЫМ ЖӘНЕ ЖОҒАРЫ БІЛІМ МИНИСТРЛІГІНІҢ II ДӘРЕЖЕЛІ ДИПЛОМЫ:

1. Юсупова Назугум Таиржановна, ESIL UNIVERSITY.
    Ғылыми жетекшілері: Мухамеджанова Айгуль Айтмағамбетовна-PhD, доцент м.а., Муканова Мадина Асылбековна – экономика магистрі, аға оқытушы.
  2. Сериков Ержан Қайратович, Академик Е. А. Бөкетов атындағы Қарағанды университеті.
    Ғылыми жетекшілері: Асанова Марал Кабдрахмановна – Э.ғ. к., қауымдастырылған профессор, Абдикаримова Әлия Толеутаевна-Э. ғ. к., қауымдастырылған профессор.

ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ҒЫЛЫМ ЖӘНЕ ЖОҒАРЫ БІЛІМ МИНИСТРЛІГІНІҢ III ДӘРЕЖЕЛІ ДИПЛОМЫ:

1. Утегенова Сабина Қайратқызы, “Тұран”Университеті
    Ғылыми жетекшілері: Разакова Дина Ибрагимовна – PhD, Э.ғ. к., профессор, Еркебекова Альбина Мэлсқызы – экономика ғылымдарының магистрі, сениор-лектор.
  2. Иманбаева Айым Қосманқызы, Академик Е. А. Бөкетов атындағы Қарағанды университеті.
    Ғылыми жетекшілері: Асанова Марал Кабдрахмановна – Э.ғ. к., қауымдастырылған профессор, Әбдікәрімова Әлия Төлеутайқызы-Э. ғ. к., қауымдастырылған профессор.
  3. Ысқақбай Найля Айдынқызы, “Қазақ халықаралық қатынастар және әлем тілдері Университеті” АҚ. Абылай хан”.
    Ғылыми жетекшісі: Читанова Сандугаш Оксикбаевна-Э.ғ. к., қауымдастырылған профессор.