«Қазақстандағы бизнесті дамытудың маркетингтік аспектілері» қонақ кездесуі

2023 жылғы 28 қыркүйекте сағат 10.00-де 506 аудиторияда қазақстандық кәсіпкер, инвестор және “just SPEAK IT” ағылшын тілі мектептері желісінің негізін қалаушы Бек Исмаиловпен “Қазақстандағы бизнесті дамытудың маркетингтік аспектілері”тақырыбында қонақ кездесу өтті. Бек Исмаиловтың аккаунтында Instagram @misterbekson-да 988 мың жазылушы бар. Исмаилов мырза студенттерге қызмет көрсету маркетингінің аспектілері, атап айтқанда, шет тілдерін оқыту қызметі туралы; компанияның құрылуы мен даму жолдары туралы айтып берді; оқу кезінде не іздеу керек екендігі туралы кейіннен мамандық бойынша жақсы жұмыс табу үшін.

Қонақ дәрісін “Маркетинг және логистика” кафедрасының оқытушысы, Тұран университетінің докторанты Кулик Ксения Викторовна ұйымдастырды.