Қазақстан Республикасы халықтарының тілдері күні

26 қыркүйекте “Тұран” университетінің акт залында еліміздің маңызды мерекесі-Қазақстан Республикасы халықтарының тілдері күні өтті. Бұл күн қазақстандық қоғамды байытатын түрлі тілдер мен мәдениеттерді мерекелеуге арналды. Іс-шара әртүрлі этникалық топтардың өкілдерін, студенттерді, сондай-ақ осы маңызды оқиғаны қолдауға және атап өтуге дайын көптеген қонақтарды жинады.

Іс-шараға “Тұран” университетінің “Журналистика және аударма дело”, “Психология”, “Туризм және сервис”, “Аймақтану және халықаралық қатынастар”, “Менеджмент” және т. б. сияқты 10-нан астам кафедралары қатысты. Сондай-ақ, іс-шараның концерттік бағдарламасына “Turan’ s Trumps”, “MuzLab”, “Shisai”шығармашылық ұйымдарының қойылымдары кірді.

Іс-шара соңында “Туризм және сервис” кафедрасының студенттері ұпай саны бойынша бірінші орынды иеленді. Жеңімпаздар “Тұран” университетінің брендтік өнімдерімен марапатталды. Басқа кафедралардың қатысушылары “Үздік әйел рөлі”, “Үздік ер рөлі”, “Үздік қойылым”, “үздік костюмдер” және т. б. номинациялармен марапатталды.

Қорытындылай келе, университет басшылығына Қазақстан Республикасы халықтарының жыл сайынғы Тілдер күнін өткізуге жәрдемдескені және қолдағаны үшін зор алғысымызды білдіргіміз келеді.