Қазақстандағы контрафактке қарсы күрес мәселелері бойынша «IP Dialogue Kazakhstan» дөңгелек үстеліне «Құқықтану және Халықаралық Құқық» кафедрасының профессоры Г.Т. Алаеваның қатысуы

2023 жылдың 26 ​​қыркүйегінде Қазақстандағы контрафактілікпен күрес мәселелері бойынша «IP Dialogue Kazakhstan» атты дөңгелек үстел өтті. Қатысушылар нарықты контрафакт пен бұрмалаудан қорғау мәселелерін талқылады, жаңа бизнес-ортада контрафактілік тауарлардың таралуын болдырмау үшін мемлекеттік органдар мен авторлық құқық иелерінің өзара іс-қимыл тәжірибесімен бөлісті. Спикерлер – мемлекеттік органдардың өкілдері (әділет, кеден, ҰЗМИ), «Lego», «Jusan Mart», «SKF» авторлық құқық иелерінің өкілдері және т.б. Ұйымдастырушы «Болотов және серіктестер» INTA қолдауымен, ақпараттық серіктес – АЖ «Параграф».

Дөңгелек үстелге «Тұран» университетінен «Құқықтану және халықаралық құқық» кафедрасының профессоры, з.ғ.к. Алаева Г.Т. қатысты.