«Психология» кафедрасы Германиядағы әріптестерімен ынтымақтастықта ашық дәріс өткізеді!

3 қарашада «Тұран» университетінде стрессменеджмент бойынша «Стрессті оптимизммен басқару» ашық дәрісі өтеді!

Спикер: Алёна Гарбер – қауымдастырылған профессор, психотерапевт, жүйелі психотерапия және отбасыға кеңес беру жөніндегі сертификатталған психолог-консультант, тәуелді адамдармен жұмыс жөніндегі әлеуметтік психотерапевт, тренингтерде, коуч-практикада және психологиялық консультацияда коммуникативтік үлгілерді қолдану жөніндегі сарапшы, психоонколог, сондай-ақ «Стрессті оптимизммен басқару!» тренинг бағдарламасының орыс тілінде авторы, «Стрессті оптимизммен басқару!» бағдарламасы бойынша жаттықтырушыларды оқыту құқығы бар сертификатталған жаттықтырушы (Гессен, Германия).

Кім үшін? Психологтар мен психотерапевттер, әлеуметтік қызметкерлер, денсаулық сақтау және білім беру саласындағы мамандар.

Қай жерде? «Тұран» университеті.

Қашан? 3 қараша.

+77081268336 телефон арқылы тіркелу немесе muhabbat140895@gmail.ru электрондық мекенжайға өтінім жіберу қажет!

Дәріс баруға ашық (қатысушы сертификаты ұсынылады)!