Welcome Party: Agitka team және Starks of Turan студенттік ұйымдары бірінші курс студенттеріне арналған құттықтау шарасын қалай өткізді

18 қыркүйекте «Тұран» университетінде Agitka team және Starks of Turan студенттік ұйымдары ұйымдастырған Welcome Party өтті. Бұл іс-шара бірінші курс студенттері үшін жарқын бастама болды, олардың университеттегі алғашқы күндерін ұмытылмас тәжірибемен толтырды.

Кештің тақырыбы Барби және Оппенгеймер іс-шараға қызықты стиль элементін қосып, қатысушыларға киімдерімен және сыртқы түрімен тәжірибе жасауға мүмкіндік берді, бұл әр қонақты осы іс-шараның бір бөлігіне айналдырды.

Кеш барысында іс-шара қонақтары Turan ‘ s Trumps, Muslab және SevenEleven шығармашылық ұйымдарының қойылымдарын қамтитын әртүрлі шоу-бағдарламаларды тамашалай алды.

Студенттер іс-шара серіктестерінен бағалы сыйлықтар алған байқауларға ерекше назар аударылды. Кешті аяқтаған шағын швед үстелі кіші және жоғары курс студенттерімен танысу үшін тамаша мүмкіндік болды.

Agitka team және Starks of Turan ұйымдастырған Welcome party жаңа Студенттер үшін көңілді және жағымды көңіл-күй сыйлайтын ұмытылмас сәт болды. Мұндай іс-шаралар студенттік өмірді байытуға ықпал етеді және студенттер арасында ажырамас байланыс жасайды.