Starks of Turan студенттік ұйымының кино кеші

11 қазанда университет қабырғасында Starks of Turan студенттік ұйымының кино кеші өтті.

Бұл кештің ерекшеліктерінің бірі студенттерге жайлы ортада демалуға және фильмнен ләззат алуға көмектесетін сусындар мен тағамдар тарату болды. Бұл іс-шараға қатысқысы келетін әрбір студентке тегін билеттер қолжетімді болғаны бірдей маңызды.

Осы кешке таңдалған фильмнің жанры “сұмдық” болды. Бұл көрермендерге эмоциялар мен адреналин теңізін бере алатын жанр. Фильмнің әр кадры, әр дыбыс, экрандағы әр көлеңке университеттің акт залына жиналғандардың қуанышы мен қорқынышын тудырды.

Starks of Turan қорқынышты кино кеші достық қарым-қатынасты сақтаудың және жаңаларын құрудың тамаша тәсілі болды. Сонымен қатар, бұл іс-шара Студенттік ұйымдардың студенттер үшін әртүрлі және қызықты оқиғаларды қалай ұйымдастыра алатынының тағы бір мысалы болды.