FoodЕxpo Qazaqstan-2023 көрмесінде «Мейрамхана дело және қонақ үй бизнесі» ББ студенттері

«Мейрамхана дело және қонақ үй бизнесі» білім беру бағдарламасы бойынша оқыту тек теориялық оқытуды ғана емес, сонымен қатар практикалық оқытуды да қамтиды. Тұрақты форматтардың бірі – HOREX Qazaqstan көрмелеріне бару. «Тұран» университетінің «Туризм және сервис» кафедрасының студенттері (оқытушылар Файзуллина Г.Ш., Оспанова А.К.) Қонақжайлылық индустриясы кәсіпорындарына арналған заманауи жабдықтармен қызығушылықпен танысты, өнімдер мен мүмкіндіктердің кең ассортиментін атап өтті.

Студенттер үшін оның авторларының бірі Светлана Викторовна Бисенбаева («Артекс» баспасы) қазақ тағамдары бойынша гастрономиялық Нұсқаулықтың тұсаукесері өтті. Кітаптың бір данасын бұған дейін қазақстандық мейрамханалар мен қонақүйлер қауымдастығы университет кітапханасына берген болатын.