Қазақстандағы БҰҰ бітімгершілік күштері өкілдерінің дәрісі

Бүгін “Тұран” университетінде Қазақстандағы БҰҰ бітімгершілік күштерінің өкілдерінен бірегей дәріс өтті. Олар 3 және 1 курс студенттеріне бітімгершілік деген не, оның қандай міндеттері мен принциптері бар және біздің елімізде және әлемде қандай жобалар жүзеге асырылып жатқаны туралы айтып берді. Студенттер БҰҰ-ның бейбітшілік пен қауіпсіздікті сақтау саласындағы қызметі, сондай-ақ жастардың осы маңызды процеске қатысу мүмкіндіктері туралы көптеген қызықты фактілерді білді. Дәріс студенттер үшін өте тәрбиелік және шабыттандырды.

Біз БҰҰ бітімгершілік күштерінің өкілдеріне студенттеріміздің білім алуына қосқан құнды үлестері және өңірдегі бейбітшілікті сақтау жөніндегі қажырлы еңбектері үшін алғыс айтамыз. Біз одан әрі ынтымақтастық пен тәжірибе алмасуға үміттенеміз.