«Психология» кафедрасы Германиядағы әріптестерімен бірге ашық дәріс өткізді

3 қарашада «Тұран» университетінде стрессменеджмент бойынша ашық дәріс өтті.

Спикер: Алёна Гарбер – қауымдастырылған профессор, психотерапевт, жүйелі психотерапия және отбасына кеңес беру жөніндегі сертификатталған психолог-консультант, тәуелділермен жұмыс жөніндегі әлеуметтік психотерапевт, тренингтерде коммуникативтік үлгілерді қолдану жөніндегі сарапшы, коуч-практикада және психологиялық кеңес беруде, психоонколог, сондай-ақ орыс тілінде «Стрессті оптимизммен басқару!» тренингтік бағдарламасының авторы, «Стрессті оптимизммен басқару!» бағдарламасы бойынша жаттықтырушыларды оқыту құқығы бар сертификатталған жаттықтырушы (Гессен, Германия).

Алёна Гарбер 8D03101 – «Психология» БББ-ның докторанттарының шетелдік ғылыми кеңесшісі болып табылады.

Докторанттарға, магистранттарға және бакалавриат студенттеріне қатысқандары үшін алғыс айтамыз! Ынтымақтастығыңыз үшін Алёна Гарберге жеке алғысымызды білдіреміз! Сондай-ақ, 8D03101 – «Психология» БББ-ның 3 курс докторанты Низамудин Мухаббат Армановнаға іс-шараны ұйымдастыруға және өткізуге көмектескені үшін алғысымызды білдіреміз!