“ЕурАзЭҚ елдерінде франшизаларды ілгерілету”онлайн форматында қонақ дәрісі

Франчайзинг және Франчайзингті жылжыту тақырыбы жақында бизнес тұрғысынан тереңірек және тартымды бола бастады. Маркетинг студенттері еңбек нарығында білікті мамандар болу үшін оның қалай жұмыс істейтінін білуі керек. Сондықтан олар үшін осы салада жұмыс істейтін практиктерден ақпарат алу мүмкіндігі өте маңызды.

2023 жылғы 10 қарашада сағат 17:10-18:00-ден бастап Маркетинг студенттері үшін Melnikov Group холдингінің негізін қалаушы, сериялық кәсіпкер, Ресей франчайзинг қауымдастығының өкілі Александр Мельниковтың “ЕурАзЭҚ елдерінде франчайзингтерді ілгерілету”тақырыбында онлайн форматта қонақ дәрісі өтті..

Melnikov GROUP – Александр Мельников франчайзингтерді орау және бизнесті масштабтау саласындағы мамандар тобымен бірлесіп іске қосқан жоба.

Дәріс барысында сарапшы One Price, Epic pizza, Basic Beauty, Rolls no Rules сияқты табысты франчайзингтерді іске қосу тәжірибесімен бөлісті. Ақпарат студенттерге қызу жауап берді, олар көптеген сұрақтар қойды – атап айтқанда, кәсіпкердің кәсіпкерден айырмашылығы неде, көшбасшылық туралы, бинес жүргізу тәжірибесі болмаған кезде франшиза ашу керек пе және т.б.

Дәрісті “Маркетинг және логистика” кафедрасының қауымдастырылған профессоры, PhD Джумадилдаева Жәния Бакитқызы ұйымдастырды.