Aronaks logistics компаниясының өкілдерімен қонақ кездесуі

Жас маманға жұмыс табу қиын міндет болуы мүмкін, бірақ егер маман – “Тұранның” Болашақ түлегі болса, жұмыс оны өзі таба алады.

Бұған мысал ретінде “Логистика” ББ студенттері үшін өткізілген іс – шара – “Тұран” түлегі, Aronaks logistics company көлік компаниясының логистика жөніндегі бас менеджері Қасымов Дарханмен кездесу және логистика бөлімінің басшысы Рүстембаев Нұрсұлтан.

Қонақтар балаларға өз компаниялары туралы айтып берді, бірақ олар студенттерді кейіннен логист лауазымына жұмысқа орналастыру мүмкіндігімен практикаға шақыру мақсатында келді. Сонымен, “Логистика” ББ Болашақ түлектерінің табысты логистикалық компаниялардың бірінде практикадан өтуге, сондай-ақ қазірдің өзінде өздеріне жұмыс орнын табуға тамаша мүмкіндігі бар.

Кездесуді “Маркетинг және логистика” кафедрасының ПОҚ Смайылова Бақытгүл Қажкенқызы және Байкенже Нұрсат Қанатұлы ұйымдастырды.