Стартаптың тұсаукесері

Оқу кезінде де, оны бітіргеннен кейін де студенттерді жұмысқа орналастыру мен реттеудегі университеттің рөлі жұмыс пен оқуды үйлестіру еңбек нарығын дамытудың толыққанды факторына айналуы үшін түбегейлі кеңейтілуі керек.

Жоғары оқу орындарының студенттерін жұмысқа орналастыру мәселелерін шешу кезінде кадрларды даярлауда ББ практикалық бағытын күшейту, студенттердің, жұмыс берушілердің және жоғары оқу орындарының жүйелі өзара іс-қимылын дамыту қажет.

Бүгінгі таңда бұл міндеттерді өзара әрекеттесу процесін жедел жүзеге асыруға және Тараптардың әрқайсысынан кері байланыс алуға көмектесетін IT-өнімдердің көмегімен шешуге болады.

14.11.23 “Логистика”, “Маркетинг”, “аударма дело” ББ студенттерінің алдында жас тәжірибешілер, кәсіпкерлер: Аружан және Әсем – “Mansap”өз стартаптарын таныстырды. Жұмыс берушілер мен мамандарды іздеу жөніндегі қосымша Стартаперлердің пікірінше, студенттердің жұмысқа орналасуының ашықтығын қамтамасыз ететін және жұмысқа орналасушылардың дағдыларын мұқият талдауға мүмкіндік беретін бірегей платформа болады.

Кездесу жемісті өтті, студенттер мен ПОҚ жобаның келешегіне қызығушылық танытып, оған қатысуға ниет білдірді.

Кездесуді ұйымдастырушылар: Ж. Б. Жұмаділдаева, А. Базилова.