Тұран университетінде – «ҚР аудиторы» атағына біліктілік емтихандары өтті

2023 жылғы 17 қарашадан 20 қарашаға дейін Тұран университетінде аудиторлық қызмет жөніндегі кәсіби кеңес (АҚжКК) «ҚР аудиторы» атағына біліктілік емтихандары өткізді. АҚжКК қызметі  ретінде аудиторлық қызмет принциптерін, аудит стандарттарын іске асыру және аудиторлық қызмет сапасын арттыру болып табылады. АҚжКК қызметінің негізгі мақсаты Қазақстан Республикасы заңнамасының талаптарына сәйкес аудиторлық қызметті жүзеге асыру жағдайларын қамтамасыз ету болып анықталды. Үміткерлер Басқару есебі, Қаржылық есеп және ХҚЕС есептілігі, аудит және этика, салықтар, қаржы және қаржылық менеджмент, құқық сияқты пәндерді тапсырды.

Тұран университеті мен аудиторлар палатасы, сондай-ақ АҚжКК көптеген жылдар бойы тығыз ынтымақтастықта болды және біз бұл істе одан әрі ынтымақтастыққа үміттенеміз.