Диана Снегинамен шығармашылық кездесу

«Журналистика және аударма ісі» кафедрасы мен «Тұран» кітапханасы сіздерді теле-радио жүргізуші Диана Снегинамен шығармашылық кездесуге шақырады.

Кездесу 7 желтоқсанда сағат 15: 00-де өтеді.

Кездесу орны: «Тұран» университеті, 207 кеңсе

Жауапты тұлғалар: Т.М. Затонская, Ж.Ж. Джузбаева.

Диана Снегина «Дарын» институтының (Алматы қ.) психология факультетінің түлегі. «Еуропа Плюс», «Ретро FM Қазақстан» арналарының радиожүргізушісі. «LUCKY TURTLE» аймақтық директоры. «Еуразия бірінші арнасының» тележүргізушісі. Cosmopolitan, Esquire, Harper’s Bazaar, Men’s Health, Robb Report, Good Housekeeping сияқты басылымдардан тұратын «PMGROUP» (Partners Media Group) баспасының PR директоры.

Марапаттары: Business Тribute нұсқасы бойынша Жыл радио жүргізушісі, Cosmopolitan нұсқасы бойынша Жыл әйелі, сондай-ақ Еуразиядағы мәдениетті дамытқаны үшін «Еуразиялық Шығармашылық Одақтың» «Еуразиялық Премиясының» иегері.