«MVP. Идеядан іске асыруға дейін» Аружан Меденің қонақ дәрісі

Тұрақты даму мақсаттарын іске асыру шеңберінде (9-тұрақты инфрақұрылым құру, барлық қамтылған және тұрақты индустрияландыру мен инновацияларға жәрдемдесу) 2023 жылғы 10 қарашада 317 аудиторияда «MVP. Идеядан іске асыруға дейін» қонақ дәрісі өткізілді

Шақырылған спикер – Business Development (негізгі серіктестіктер: The Walt Disney, Aston Martin Limited, Netflix, MasterCard Europe SA, Astra Zeneca, Mercedes-Benz және т.б.) 5 жылдан астам тәжірибесі бар IMPRO компаниясының , СЕО, Co-Founder – қызметкері Аружан Меде.

Дәріс аясында Аружан Меде “Ақпараттық жүйелер” ББ студенттердің алдында стартап құру, идеяларды іздеу, командада жұмыс істеу және инвестициялар тарту  туралы тәжірибесімен бөлісті. Ақпарат студенттерге қатты әсер етті-олар көптеген сұрақтар қойды.

Дәрісті ұйымдастырушы- т.ғ. к., ассоц. “Тұран” Университетінің “Ақпараттық технологиялар” кафедрасының  қауымдастырылған профессоры Ким Екатерина Романовна.