Ecom Incubator Demo Day «Ақпараттық жүйелер» білім беру бағдарламасының студенті

2023 жылғы 2 желтоқсанда “Ақпараттық жүйелер” білім беру бағдарламасының 4 курс студенті Ерсұлтан Дамир өзінің “HandTalk”стартапымен Ecom Incubator Demo Day-ге қатысты. Дамир MasterCard, Impro және Most it Hub компаниялары ұйымдастырған e com мектебінің инкубациялық бағдарламасынан өтті.

Екінші кезеңге кәсіпкер-студенттердің 14 стартапы өтті және Demo Day-да қазылар алқасы алдында өз жобаларын таныстырды, оның қорытындысы бойынша үш жүлделі орын болды.

Дамирдің “HandTalk” стартапы – Әлеуметтік және сөйлеу мен қарым-қатынасы бұзылған адамдар мәселесін шешеді.

Ерболтан Дамирдің стартапы жүлделі орынға ие болмаса да, ол осы бағдарламаға қатысудан көп пайда алды және ең бастысы – өз қабілеттеріне деген сенімділікке ие болды.

Стартап тәлімгері – т.ғ.к., қауымдастырылған профессор Ким Екатерина Романовна.