«MusLab» студенттік ұйымының есептік концерті

2023 жылдың 1 желтоқсанында “Тұран” университетінде “MusLab” студенттік ұйымының есептік концерті өтті. Кеш барысында сахнада “MusLab” студенттері мен шақырылған қонақтар – ресейлік “НЕ ВЗРОСЛЕЙ” тобы өнер көрсетті. Музыкалық мереке студенттер мен барлық ниет білдірушілерді біріктіріп, жас орындаушылардың талантын тамашалауға мүмкіндік берді.

Концерт барысында жігерлі рок-композициялардан әсерлі балладаларға дейін түрлі музыкалық жанрлар шырқалды. “MusLab” қойылымдары қатысушылардың даралығы мен шығармашылық әлеуетін көрсетті. Кеш қонақтары “өспе” тобы бағдарламаға динамика мен харизма қосып, көрермендердің назарын аударды.

Концерт студенттердің шығармашылық алаңы ғана емес, сонымен қатар музыка әуесқойларын ортақ қызығушылық төңірегінде біріктіретін ерекше оқиға болды. Бұл тәжірибе өнердің бірлік пен шабыт құрудағы маңыздылығын атап өтті. Мұндай іс-шаралар “Тұран” студенттері мен олардың қонақтарына қуаныш пен шабыт сыйлай отырып жалғасады деп үміттенейік.