«Жайдарман» студенттік ұйымының КВН

9 желтоқсанда «Тұран» университетінде «Жайдарман» студенттік ұйымының ұйымдастыруымен көңілді және тапқырлар ойыны өтті. Іс-шара университет кафедралары арасындағы жарыстың жартылай финалдық кезеңі болды.

Кафедралар әзіл-оспақ пен тапқырлық саласындағы таланттарын көрсеткен байқау жоғары стандарттар мен ресми хаттамаларды сақтай отырып өткізілді. Әр түрлі факультеттердің қатысушылары жарыстың келесі, соңғы кезеңіне өту құқығы үшін күресті.

Іс-шараны «Жайдарман» командасы мұқият дайындады және оның сценарийі әр түрлі форматтағы қойылымдарды қамтыды, осылайша оқу орнының шығармашылық және бәсекеге қабілетті рухын ерекше атап өтті. Кафедра командалары академиялық салада өздерінің кәсібилігін ғана емес, сонымен қатар ұжымдық жұмысқа, көңілді шығармашылыққа және әзіл-оспақ сезімін көрсетті.

«Жайдарман» студенттік ұйымы ұйымдастырған “Тұран” университетіндегі КВН жартылай финалдық кезеңі университеттің мәдени өміріндегі дәстүрлі оқиға ғана емес, сонымен қатар студенттер қауымдастығының зияткерлік және шығармашылық ресурстарына да назар аударды. Осы кезеңнің жеңімпаздары университет қауымдастығында ерекше қызығушылықпен күтілетін финалға лайықты өтті.