«Тұран» университетіндегі Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күні

8 желтоқсанда “Тұран” университетінде Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күніне орай салтанатты іс-шара өткізілді. Бұл іс-шараның бастамашысы және ұйымдастырушысы оқу орнының атынан қатысатын “студенттік құқықтар комитеті” студенттік ұйымы болды.

Студенттік ұйымның басшылығымен әр түрлі экспрессивті элементтерді қамтитын концерттік шоу-бағдарлама сәтті жүзеге асырылды. Университет сахнасында студенттер музыкалық және би нөмірлерін, сондай-ақ Тәуелсіздік күніне арналған тақырыптық сахнаны ұсынды.

Студенттер Қазақстан тәуелсіздігінің тарихымен байланысты маңызды сәттер мен рәміздерді жасанды түрде қайта жасаған тақырыптық көрініске ерекше назар аударылды. Бұл көркем шығарма мемлекеттің бостандығы мен тәуелсіздігін алудың маңыздылығы мен мақтанышын білдіреді.

Студенттер ұйымдастырған іс-шара Тәуелсіздік Күнін мерекелеуге мәдени үлес қосып қана қоймай, студенттік қоғамдастықтың ел тарихына деген патриотизм мен құрмет білдіруге белсенді қатысуын атап өтті. Тамаша жоспарланған және өткізілген мерекелік кеш “Тұран” университетінің маңызды оқиғасы болды.