«Мистер және Мисс Тұран – 2023». «Тұран» университетінде сұлулық байқауы аяқталды

22 желтоқсанда “Тұран” университетінде “Мистер и Мисс – 2023” атты көрнекті Сұлулық пен талант байқауының финалы өтті. Бұл маңызды іс-шара қатысушылардың ауқымды финалға екі айлық табанды дайындығының нәтижесі болды.

«Мистер и Мисс -2023» байқауы «ART IN THE MIRROR OF TIME» тақырыбында өтті.

Байқаудың бастапқы кезеңі 2023 жылдың 9-10 қарашасында өткен кастинг болды, онда 24 қатысушы қатаң іріктелді. Кейіннен қатысушылар командалық рухты нығайту мақсатында альпинизм мен тимбилдингті қоса алғанда, бірқатар физикалық және шығармашылық сынақтардан өтті. 30 қарашада екінші кезең өтіп, 8 қатысушы жобадағы жолын аяқтады.

Сонымен қатар, жоба Youtube платформасында Turan life студенттік арнасында реалити-шоудың ақпараттық шығарылымын ұсынды, онда әр қатысушының жолы мен жетістіктері жайлы баяндады.

Сұлулық пен талантты бағалау үшін қыздар мен ұлдар байқаудың 5 кезеңінен өтті: дефиле-сәлемдесу, хореография, үй тапсырмасы, дефиле – кибер панк, дефиле – дизайнерлік шығу.

Байқауға қатысушылар арасында Turan ‘ s Trumps, Shisai және MusLab студенттік ұйымдары өнер көрсетті.

Конкурстың 1-ші кезеңінде финалистер қонақтарға ұсынылып, дефилде өз дағдыларын көрсетті, содан кейін конкурсқа қатысушылар бірден конкурстың 2-ші кезеңіне – хореография көрсетіліміне өтті.

“Мистер және Мисс Тұран” шоуының 3-кезеңі, ” ART IN THE MIRROR OF TIME ” тақырыбындағы фильмдердің сахналанған сәттері көрермендерге актерлік шеберлікті, креативті, би және ұйымдастырушылық қабілеттерін көрсете білді.

Келесі кезеңде финалистерге кибер панк стиліндегі костюмдерді ұсыну қажет болды. Костюм дизайнын blackhorse былғары бұйымдар брендінің негізін қалаушы жасаған.

Кештің шарықтау шегі жақындады. Байқаудың төрт негізгі кезеңінен кейін 16 әдемі ұлдар мен қыздар сахнаға сән үйінің дизайнері Аида Кауменованың соңғы дефиле үшін талғампаз киімдерімен шықты – дизайнерлік шығу.

“Мистер и Мисс – 2023” байқауының қазылар алқасының құрамына “Тұран” университетінің ректоры Алшанов Рахман Алшанұлы; Әлеуметтік және тәрбие қызметі жөніндегі проректор Герасимова Наталья Сергеевна; қабылдау бөлімінің директоры директоры Нұртаева Дана Қалдыбайқызы; “Алматы аруы” сұлулық және талант байқауының төрағасы Сейітов Совет Саутұлы; Қазақстан аруы – 2023 Сабина Идрисова; Алматы аруы – 2023 Наталья Петри; Aida KaumeNOVA сән үйінің негізін қалаушы Аида Кауменова; “Queen University” қалалық шығармашылық, зияткерлік сұлулық байқауының атқарушы директоры Айжан Мондыбай; Мэри Кэй компаниясының маркетингтік коммуникациялар бөлімінің басшысы Марьям Молотова; FM models негізін қалаушы Фарида Малик; жұлдызды макияж суретшісі, оқытушы Малика Хабиби; blackhorse былғары қолдан жасалған бұйымдар брендінің негізін қалаушы және дизайнері Динара Сұлтанова; balance and Grace студиясының басшысы Уханова Мария; ECO SPA PR-директоры Төлеубекова Майра.

Қазылар алқасы қатысушыларды әртүрлі критерийлер бойынша бағалады.

Байқау жеңімпаздары:

1. Мисс Тұран – 2023 аруы – Санатова Айдана, “Журналистика” 3 курс;
  2. Мистер Тұран -2023-Серікқан Расул, “Ақпараттық жүйелер” 1 курс;
  3. Вице Мисс Тұран-2023 -Катшыбек Айсу, “Қоғаммен байланыс”  3 курс;
  4. Вице Мистер Тұран-2023 -Мұратов Мирас, “Ақпараттық жүйелер” 1 курс.

Жеңімпаздар ағымдағы оқу жылына “Тұран” университеті Ректорының атаулы стипендиясының иегерлері атанды.

Байқау жеңімпаздары мен жүлдегерлерін құттықтаймыз, барлық қатысушыларға адалдықтары мен шығармашылық үлестері үшін алғыс білдіреміз. Біз “Мистер и Мисс – 2023” студенттік қауымдастықтың таланты мен ақылдылығын көрсететін университет өміріндегі маңызды оқиға ретінде есте қалатынына сенімдіміз.