«Психология» кафедрасы Қысқы Мектептің курстарына қатысады

29 қаңтар мен 3 ақпан аралығында «Тұран» университетінде «Болашақтың нысаналы индикаторы ретінде жоғары мектептегі инновациялық білім беру технологиялары» қысқы мектебінің біліктілігін арттыру курсынан өтті, оған «Психология» кафедрасының лектор-сениоры Алина Дмитриевна Белякова қатысты.

«Интерактивті оқыту әдісі ретінде фасилитация» тақырыбындағы бағдарлама практикумдарының бірін кафедра оқытушылары, сениор-лектор Вячеслав Осийевич Попов пен сениор-лектор Галина Ернистовна Саринова жүргізді.

Тренерлерге қызықты ұсыныстары, пайдалы ақпараттары және өз дағдыларын жақсарту мүмкіндігі үшін алғыс айтамыз!

Іс-шараны үйлестірушілерге «Туризм және сервис» кафедра меңгерушісі Ғалия Шәукетқызы Файзуллинаға, «Аймақтану және халықаралық қатынастар» кафедра меңгерушісі Жеңісбек Мұратбекұлы Төленге және РАНХиГС Мемлекеттік қызмет және басқару институтының бағдарламаны бірлесіп ұйымдастырушыларына басқару жүйелерін ұйымдастыруды жобалау кафедрасының меңгерушісі Елена Ананьевна Литвинцеваға және «Басқару консалтингі » магистрлік бағдарламаның директоры Олеся Вадимовнаға алғыс білдіреміз!