Тұран университетінің түлегі Қазақстан Республикасы бокс федерациясын басқарды

Тұран университетінің түлегі Қазақстан Республикасы бокс федерациясын басқарды.

Астанада Қазақстан бокс федерациясының жыл сайынғы конференциясы өтіп, онда жаңа президент Шахмұрат Мүтәліп сайланды.

Алғашқы сөзінде Шахмұрат Мүтәліп ҚСБ алдында тұрған міндеттерді бірлесіп шешудің маңыздылығын атап өтті.

«Биылғы маңызды старттар қарсаңында ұжым алдында бір міндет тұр.Біз өз тарапымыздан дайындық үшін барлық қажетті жағдайларды қамтамасыз ету бойынша басталған жұмысты жалғастырамыз.Бірлескен күш-жігердің арқасында позициямызды нығайта алатынымызға сенімдімін. Отандық боксты әлемдік спорт аренасына шығару», – деді Қазақстан бокс федерациясының жаңа басшысы

Шахмұрат Мүтәліп 1990 жылы 18 қыркүйекте Алматы облысы, Казцик ауылында дүниеге келген.

Тұран университетінің түлегі:

• 2014 жылы «Экономика» мамандығы бойынша магистратураны бітірді;
  • 2012 жылы «Аймақтану» мамандығы бойынша бакалавр;
  •  2012 жылы бакалавр дәрежесі, мамандығы: «Экономика».

Ол сонымен қатар кәсіпкер және «Integra Construction KZ» ЖШС-нің бенефициар иесі. Үйленген, үш баласы бар.

Федерацияның ресми сайтының хабарлауынша, Республикалық бокс федерациясы 1941 жылы құрылған республикалық бокс секциясының негізінде 1959 жылы құрылған. 1992 жылы Қазақстан бокс федерациясы AIBA-ға мүше болып, Азия бокс конфедерациясының құрамына енді.