«Тұран» университетінің (Алматы) және Мемлекеттік қызмет және басқару институтының (Мәскеу) оқытушыларына арналған қысқы мектебі

2024 жылғы 29 қаңтар мен 3 ақпан аралығында «Тұран» университеті Ресей Федерациясы Президенті жанындағы Ресей халық шаруашылығы және Мемлекеттік қызмет академиясының Мемлекеттік қызмет және басқару институтымен (ИГСУ) (РАНХиГС) бірлесіп Алматы қаласында «Жоғары мектептегі инновациялық білім беру технологиялары болашақтың нысаналы индикаторлары ретінде» қысқы мектебін өткізді. Қысқы мектеп жұмысына 45 тыңдаушы мен спикер қатысып, оқыту әдістемелері мен құралдарымен бөлісіп, оқу процесін ұйымдастырудың жаңа технологияларын қолдану тәжірибесімен алмасты. Қатысушылар тренингтер, мастер-класстар өткізіп, өз баяндамаларымен сөз сөйледі.

Спектакльдердің практикалық компонентіне ерекше назар аударылды. Жеке және командаларда оқыту әдістерін көрсету, сондай-ақ «Тұран» университетінің студенттерімен тәжірибелік сабақты өткізуге қатысу мүмкіндігі болды. Бағдарламаның жарқын бөлігі «Орда» Этно-жобасының (этникалық және тарихи костюм театры) қойылымы болды.

2024 жылғы 2 ақпанда гуманитарлық-заң факультеті («Психология», «Құқықтану және халықаралық құқық», «Журналистика және халықаралық құқық») кафедраларының белсенді қатысуымен «Туризм және сервис» және «Аймақтану және халықаралық қатынастар» кафедралары ұйымдастырған «Жоғары мектептегі инновациялық білім беру технологиялары болашақтың нысаналы индикаторлары ретінде» қысқы мектебінің жабылу салтанаты өтті «Тұран» университеті және ИГСУ РАНХиГС. Академиялық қызмет жөніндегі проректор Лейла Амангельдиевна Тусупова іс-шараға қатысушыларға сертификаттар табыс етті.