«Психология» кафедрасы Халықаралық практикалық психология фестивалін өткізді

17 ақпанда «Тұран» университетінде «Психология» кафедрасының профессорлық-оқытушылық құрамының басшылығымен II «PSYFEST-TURAN» өтті!

Іс-шараға 20-дан астам жаттықтырушы қатысты, олардың арасында «Психология» кафедрасының оқытушылары, әл-Фараби атындағы ҚазҰУ сияқты университеттердегі әріптестері және Қазақстан Республикасының барлық өңірлерінен және таяу шетелдерден өз салаларындағы үздік тәжірибелі мамандар болды.

Биыл фестивальге қатысуға 300-ден астам қатысушы өтініш берді. Когнитивті-мінез-құлық терапиясы, Метафорикалық-ассоциативтік карталар, өзін-өзі меңгеру, арт-, гештальт және ертегі терапиясы, би-қимыл терапиясы, трансформациялық ойындар және т.б. бағыттар бойынша шеберлік сыныптарын өткізген орасан зор іс-шара!

Қатысушылар ретінде де, жаттықтырушылар ретінде де бакалавриат, магистратура және докторантура сияқты даярлаудың барлық деңгейіндегі студент-психологтар белсене қатысты.

Тренерлерге ынтымақтастық үшін алғыс айтамыз! Әрбір қатысушыға қызығушылық танытқаны үшін алғыс айтамыз!

Шараның ұйымдастырушысы, ПС 212 (4) тобының студенті Жания Утегеноваға, сондай-ақ еріктілер Аралбай Тоғжанға, Божко Екатеринаға, Джарлагас Алинаға, Дүйсенбай Айтолқынге, Ережекулова Камиллаға, Майданова Мединаға, Кострюкова Алинаға, Кубетаева Асельге, Сайдалимова Тахминаға, Сергеева Аннаға, Пономарева Янаға, Толегенова Мерейге, Бакланова Алисаға, Бақты Жанельге, Плотникова Анжелаға, Фурсов Максимге ерекше алғысымызды білдіреміз!