«Қазақстан Республикасының қазіргі әкімшілік құқығына кіріспе» тақырыбында қонақ дәріс

2024 жылдың 21 ақпанында «Құқықтану және халықаралық құқық» кафедрасының ұйымдастыруымен заң ғылымдарының кандидаты, ЖШС «Adilettik.kz» заң фирмасының директоры, «Жаңа Қазақстан – әділетті Қазақстан» қоғамдық қорының президенті, халықаралық журналистер клубының заңгері, Қазақстан Республикасы Парламент Мәжілісінің қылмыстық, қылмыстық-процестік және қылмыстық-атқару кодекстеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы заң жобаларын әзірлеу бойынша заңнама және сот-құқықтық реформа Комитетіндегі жұмыс тобының мүшесі Нурболатов Азамат Нурболатұлының «Қазақстан республикасының қазіргі әкімшілік құқығына кіріспе» атты қонақ дәрісі өтті.

Қонақ дәріске «Құқықтану» білім беру бағдарламасының студенттері қатысып, сұрақтарына жауап алды.