Insurtechhackathon “Ақпараттық жүйелер” білім беру бағдарламасының студенті

2024 жылдың 7-28 қаңтарында “Ақпараттық жүйелер” білім беру бағдарламасының 4 курс студенті Ерсұлтан Дамир Halyk Life тапсырысы бойынша және халықаралық ақпараттық технологиялар университетінің қолдауымен өткізілетін InsurTechHackathon-ға қатысты.

Хакатонға әр түрлі университеттерден 40-қа жуық команда қатысты. Ерсұлтан Дамир 5 адамнан тұратын команданың Product Manager-і болды, олардың алдында өмірді сақтандыру бойынша бизнес-кейс шешімі тұрды.

Хакатон барысында Дамир команданы басқарып, тапсырмаларды тапсыруды жүзеге асырды, және, ең бастысы, команданың тиімді жұмыс істеуі үшін бизнес-тапсырмаларды техникалық тапсырмаларға айналдыра алды. Бұл тәжірибе Дамирге топтық жұмыс механикасын жақсы түсінуге мүмкіндік берді және бизнес қажеттіліктерін нақты техникалық шешімдерге бейімдеуге үйретті.

Бұл жолы Дамир үшін жеңіске жету мүмкін болмаса да, біз бұл сабақтар оны болашақ хакатондардың дайын және табысты қатысушысы ететініне сенімдіміз.