«World of electronics» конкурсы

Тұран университеті “Сандық технологиялар және өнер” факультетінің “РЭТ” кафедрасы мектеп оқушылары мен колледж студенттеріне арналған техникалық бағыттағы жобалар байқауына шақырады!

Егер сізде жаңа, қызықты және пайдалы жоба жасау туралы идеяларыңыз болса, онда бұл байқау сізге арналған. Барлық шығармашыл және шебер қатысушыларды «World of electronics» байқауымызға қатысуға шақырамыз!

Байқаудың мерзімі мен өтетін орны: 29 наурыз, Сәтпаева 16А, бас корпус, 715 каб

Өтініштер мен жоба жұмыстары d.nurpeissova@turan-edu.kz электронды пошта арқылы қабылданады, сұрақтар бойынша +7701 – 690 – 0386 (WhatsApp) нөміріне хабарласуға болады, сениор-лектор Нурпеисова Динара Абдижамиловна.

Байқау категориялары:

1. Робототехника және автоматтандыру.
  2. Физика және ғарыштық техника
  3. Бағдарламалау және қолданбаларды әзірлеу.
  4. Электроника және схемотехника.
  5. Техникалық өнертабыстар мен инновациялар.

Байқауға қатысу тегін!

Жеңімпаздарға сыйлықтар мен қатысушыларға сертификаттар ұсынылған.

Толық ақпаратты сілтеме арқылы біле аласыздар

Өзіңіздің мүмкіндіктеріңізді және техникалық қабілеттеріңізді көрсету мүмкіндігін жіберіп алмаңыз! Біздің конкурсқа қатысып технологиялық инновациялардың болашағының бір бөлігі болыңыз!