«Kesh Jaryq Show» шығармашылық кеші

Тұрандық Turan’s Trumps бастамасымен жыл сайынғы «Kesh Jaryq» шығармашылық кеші биыл да 1 наурызда өткен көрермендерін қуантты. Алматыдағы «Тұран» университетінің толық мәжіліс залын жинаған бұл шара студенттік қоғамдастықтың мәдени өміріндегі ең жарқын және күткен оқиғалардың бірі ретінде өзінің мәртебесін тағы бір рет растады.

Алматының әртүрлі университеттерінің студенттері: UIB, АУЭС, СДУ, Каспийский, КазУмоИмя – сахнада өздерінің таланттары мен шығармашылықтарын көрсетіп, көрермендер үшін ұмытылмас қойылымдар дайындады. Музыкалық нөмірлерден бастап би қойылымдарына дейін әр қойылым жас өнерпаздардың жігері мен кәсіби шеберлігіне толы болды.

Кештің ажырамас атрибуттарының бірі іс-шараның барлық жарқын және қызықты сәттерін түсірген фотостенд болды. Көрермендер осы тамаша кештің естеліктерін сақтап, селфилер мен топтық фотосуреттерге қуана түсті.

Кеш Жарық ойын-сауықтан бөлек, қоғамға да пайдасын тигізді.Шарада орнатылған қайырымдылық стендтері шоуды ұйымдастырушылар мен қатысушылардың әлеуметтік жауапкершілігін атап өтіп, қайырымдылық істерге қаражат жинады.

«Kesh Jaryq» шығармашылық кеші – жай ғана концерт емес, ол адамдарды біріктіретін, биіктен биікке ұмтылуға итермелейтін ұғым!