Халықаралық жаттықтырушы Александр Сенченкомен мастер-класс!

“Тұран” университеті сіздерді қарсы алады!

“Тұран” университетінде All Davay тобының негізін қалаушы Шоқан Маратұлының шақыруымен Александр Сенченконың-халықаралық жаттықтырушы, негізін қалаушы, ресми үйлестіруші және орыс тілді қоғамдастықтың шабытшысы доктор Джо Диспензаның шеберлік сыныбы өтетінін қуана хабарлаймыз. Джо Диспенза-нейрохимия және неврология профессоры, өмірді трансформациялаудың бірегей бағдарламасының авторы және миды дамыту бойынша әлемдік бестселлерлердің авторы.

Александр-мотивациялық спикер, NeuroChangeSolutions компаниясының ресми кеңесшісі ретінде әртүрлі елдердегі және әртүрлі тілдердегі ірі корпоративтік және жеке клиенттерді жаттықтырады, жеке өсу саласындағы әлемдік жұлдыздардың онлайн және тірі іс-шараларын үнемі ұйымдастырады. 15 жылдан астам уақыт бойы ол оқыту және жеке өсу саласында жұмыс істейді және оның корпоративтік тәжірибесі әртүрлі елдер мен мәдениеттердегі бизнестің басшысы және иесі ретінде 20 жылдан астам уақыт жұмыс істейді.

Сенченко бүкіл әлем бойынша мыңдаған адамдарға қалай үйреткен:

• өз санаңызбен жұмыс істеу және алған біліміңізді өміріңізді түбегейлі өзгерту үшін практикалық құрал ретінде пайдалану
  • әдеттегі ойлаудан, қоршаған ортаның әсерінен және белгіленген нормалардан асып кету
  • сіздің шынайы мақсатыңызды түсіну
  • олардың шынайы тілектерін түсіну және оларды шындыққа айналдыру
  • мазасыздық пен стресс бағдарламаларын өз іске асыру бағдарламаларына өзгерту және үйлесімділік пен жасампаздыққа көшу арқылы өмірлік тепе-теңдікті қалпына келтіру