«Радиотехника, электроника және телекоммуникациялар» кафедрасының «World of electronics» конкурс нәтижесі!

4 сәуір күні “Сандық технологиялар және өнер” факультетінің “РЭТ” кафедрасы мектеп оқушылары мен колледж студенттеріне арналған техникалық бағыттағы жобалар байқауын өткізді. Қызықты жобалар талқылауға түсіп, жоғары деңгейде өтті. «World of electronics» конкурс аясында қатысушыларға дипломдар мен сыйлықтар берілді.

«World of electronics» конкурсының нәтижесі

• І орын – Сайлаубек Аружан және Тәңірберген Мөлдір (жетекшісі Джаппарова Дана Зиятбековна, Бостанов Ернар Ленсович)
  • ІІ орын – Мухаметшина Галлия Ринатовна (жетекшісі Шпильман Ирина Антоновна), Сүлеймен Айым (жетекшісі Джаппарова Д.З., Мусабекова И.К.)
  • ІІІ орын – Талетай Амина Еранаткызы және Карпич Максим Кириллович (жетекшісі Кантарбаева Аида Аркадьевна), Жаңаберген Нұрдәулет (жетекшісі Алмаева Раушания Жолтаевна), Айшурина Амина Қасымқызы (жетекшісі Сигаева Венера Мухидановна)

Жеңімпаздарды шын жүректен құттықтаймыз! Қатысушыларымызға болашақта өтілетін жарыстарда жеңіс тілейміз!

Толық ақпаратты Instagram парақшамыздан көре аласыздар.