Күйіп қалмас үшін бизнесті неден бастау керек

Бизнесті неден бастау керек деген сұрақ кез-келген бастаушы кәсіпкер үшін ең маңызды болып табылады, тіпті егер ол университеттің болашақ түлегі болса да. Бұл сұраққа табысты бизнесменнен Тұран маркетолог-студенттері бизнес мамандарымен қарым-қатынас жасай алады.

2024 жылдың 30 сәуірінде 508 аудиторияда “күйіп қалмас үшін бизнесті неден бастау керек”тақырыбында қонақтар дәрісі өтеді. Қонақ спикер- Артем Монстра, бизнестің түрлі салаларында 11 жылдық тәжірибесі бар кәсіпкер, білім беру компаниясының негізін қалаушы. Артем өз бизнесін неден бастау керектігін, қандай тауашаны таңдау керектігін және бастапқы капиталды қайдан табуға болатынын біледі. Артем Монста соңғы 7 жылын Қазақстанда кәсіпкерлікті дамытуға арнап, 100 000-нан астам оқушы бітірді.

Дәрісті К. С. Чакеева, Б. К. Смаилова, Е. А. Полухина ұйымдастырады.