15 мамырда A2 дайындық факультетінің тобында оқытушы К.З. Жаппардың жетекшілігімен “Қазақстандағы Орыс тілі: Foundation Тұран туралы” тақырыбында ашық сабақ өтті

15 мамырда оқу орнымыздың 304 аудиториясында ойын түрінде қызықты ашық сабақ өтті.

Студенттер екі топқа бөлініп, мұғалімнің жазу жылдамдығы мен дұрыстығына арналған тапсырмаларын орындай отырып, белсенді бәсекеге түсті. Сабақтың мақсаты – білімді нығайту, сонымен қатар оқу процесіне қызығушылықты арттыру. Әрбір тапсырма қатысушылардан зейінділікті, жылдамдық пен ұшқыр ойды талап етті. Топтар қойылған міндеттерді мүмкіндігінше жылдам және дәл орындауға тырысты, бұл бәсекелестік атмосферасын құрып, мотивацияны арттырды. Германиядан, АҚШ-тан, Франциядан және Ауғанстаннан келген студенттердің “Тұран” университетіндегі тәжірибесі мен оқудан алған әсерлері туралы қорғаған интерактивті презентациялары ерекше назарға лайықты болды.

Бір жылдық оқуда студенттердің табандылығы мен еңбекқорлығы таңғажайып нәтижелер мен шабыттандыратын жетістікке әкелді.

Студенттерімізге болашақта табыс пен жаңа белестерді бағындыруды тілейміз!