«Туризм» білім беру бағдарламасы бойынша МҒЗЖ 2024 Республикалық конкурсы II кезең нәтижелері

«Тұран» университеті «Туризм» білім беру бағдарламасы бойынша МҒЗЖ 2024 байқауын өткізуге арналған базалық университет болып табылады.

2024 жылы Республикалық МҒЗЖ байқауының II кезеңіне қатысу үшін 11 жұмыс қабылданды.

Студенттердің ғылыми жұмыстарын қарап, университеттің конкурстық комиссиясы келесі дипломдарды марапаттау туралы шешім қабылдады:

• Министрліктің I дәрежелі Құрмет грамоталары – 1 жұмыс;
  • Министрліктің II дәрежелі Құрмет грамоталары – 1 жұмыс;
  • Министрліктің ІІІ дәрежелі дипломдары – 3 жұмыс.
  • I дәрежелі диплом магистрантқа ЕҰУ Алдажұман Әнел Дәулетқызы беріледі. Ғылыми жетекшісі Тлеубаева А.Т.
  • II дәрежелі диплом магистрантқа ЕҰУ Қасымжан Ділназ Болатқызы беріледі. Ғылыми жетекшісі Тлеубаева А.Т.
  • III дәрежелі диплом магистрантқа «Тұран» университеті Төлеубаева Аружан Талғатқызы. Ғылыми жетекшісі Каленова Сәулеш Әбдіразаққызы.
  • III дәрежелі диплом магистрантқа «Тұран-Астана» университеті Исабаева Бибігүл Бақытжанқызы беріледі.  Ғылыми жетекшілері Каменова М.Ж., Атикеева С.Н.
  • III дәрежелі диплом магистрантқа Оңтүстік Қазақстан университеті Әуезов атындағы Әбилдә Арайлым Әбилдәқызы беріледі. Ғылыми жетекшісі Досхан Алмагүл Сахитжанқызы.